قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

dvd و cd آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه سیمای خانواده

خرید فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی |09361633010

09359482324 همه روزه به صورت شبانه روزی

یقه انگلیسی برش زیر سینه و خرید پستی آموزش خیاطی خانم عمرانی

یقه انگلیسی برش زیر سینه و خرید پستی آموزش خیاطی خانم عمرانی

دوخت:

اول دکوب لباس را دوخت می‌کنیم بعد سرشانه را دوخت کرده بعد سجاف لباس را لایی زده به یقه دوخت می‌کنیم، در آخر پشت یقه را دوخت می‌کنیم. سپس لباس را جادکمه زده و دکمه می‌زنیم می‌توانیم کت را سنگ‌دوزی کنیم.

 یقه انگلیسی برش زیر سینه و  خیاطی سیما عمرانی

قد کت را روی دولای باز پارچه علامت زده (الف- ب) و بازی یقه را ۷ به ۲۰ به صورت ۷ علامت می‌زنیم (ج- د) و بعد از گردن سرشانه + ۲ سانت بابت سرشانه (ج- ه) و بلندی حلقه را ۲۰ الی ۲۱ سانت بعد از شیب سرشانه پایین آمده (ه- و) و انتهای بلندی حلقه ۴/۱+ ۴ یا ۴/۱+ ۶ دور سینه را داخل می‌شویم و قد بالاتنه جلو از گوشه گردن پایین آمده که ۳۸ الی ۴۲ سانت و برای باسن نیز ۴/۱+ ۴ تا ۴/۱+ ۶ داخل می‌شویم.

مدل:

از خط کمر از طرف دولای باز ۱۴- ۱۲- ۱۰ که فاصله سینه می‌باشد داخل می‌شویم (ک- ح) و این نقطه را تا پایین کت علامت می‌زنیم و از خط کمر نیز ۱۰ سانت بالا رفته (ح- ط) و تا خط پهلو نقطه (ح – ی) و ۱۰ سانت از این نقطه بیرون رفته برای چین و پیله زیر سینه و این علامت را به صورت کج به زیر خط سینه وصل می‌کنیم (ی- و).

دوخت:

اول سجاف‌ها را به لباس دوخت می‌کنیم. البته بعد از اینکه لایی سجاف‌ها را زدیم. برای پشت یقه نیز برش زده و لایی می‌زنیم و سجاف‌ها را به لباس دوخت می‌کنیم. گوشه‌های یقه زده و اطو می‌کنیم تا لباس کامل شود.

 

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :