قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

dvd و cd آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه سیمای خانواده

خرید فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی |09361633010

09359482324 همه روزه به صورت شبانه روزی

کت دوبل یقه زاویه‌ای به وسیله آموزش خانم عمرانی

کت دوبل یقه زاویه‌ای به وسیله آموزش خانم عمرانی

قد کت را روی دولای باز پارچه علامت می‌زنیم (الف- ب) ۸ تا ۱۰ سانت برای دوبل آن داخل می‌شویم (الف- ج) (ب- د) بعد از دوبل یقه ۷ سانت گردن را داخل می‌شویم و بازی یقه را تا خط کمر علامت زده به ۷ سانت وصل می‌کنیم (ه ز)  برای فرم یقه که بازی یقه نیز می‌باشد ۱۶ تا ۱۸ سانت پایین آمده و طرحی یقه از نقطه (ه- س- و- ز) علامت زده و فرم یقه را به هم وصل می‌کنیم بعد از گردن و یقه سرشانه را علامت زده (ه- ح) با شیب سرشانه ۳ سانت بلندی حلقه را از نقطه (ح- م) که همان ۱۸ تا ۲۰ سانت است پایین آمده و قد بالاتنه جلو را از گوشه گرده پایین آمده و جلو کت که دکوب‌دار می‌باشد فاصله سینه را که همان پنس یا دکوب می‌باشد + ۴ کرده داخل می‌شویم (س- ی) و برای برش دکوب را علامت می‌زنیم (ل- ی) و از خط کمر دکوب. ۵ سانت پایین آمده و به پهلو می‌رسانیم که ۷ سانت است (ع- ک) و دهانه جیب و دکوب را برش می‌زنیم.

سجاف:

پارچه‌ای را دولا کرده زیر یقه قرار داده و فرم یقه را روی آن پیاده می‌کنیم با دوبل جلو کت که ۱۰ سانت می‌باشد.

پشت:

روی دولای بسته بدون هیچ گونه اضافه‌ای اگر بخواهیم به لباس دکوب و یا برش بدهیم تمام اندازه‌ها را + ۲ علامت می‌زنیم گودی گردن ۷  به ۳ می‌باشد.

کیسه جیب:

بلندی آن ۲۰ سانت و پهنای آن از پهلو تا زیر خط دکوب می‌باشد که زیر دکوب آن ۵ سانت از خط کمر و از پهلو ۷ سانت است به صورت کج برش می‌خورد.

فیلتاب:

پهنای آن از خط کمر تا پهلو و به بلندی ۴- ۶ سانت است.

آستین دراپه:

قد آستین ۶۰ سانت می‌باشد که از طرف پایین پارچه به طرف بالا علامت می‌زنیم ۱۰ تا ۲۰ سانت به قد آستین اضافه کرده و از کاپ بالا می‌رویم و کاپی جدید روی کاپ اولیه علامت می‌زنیم مچی آن را ۱۵ تا ۱۴ سانت داخل شده و به زیر دست می‌رسانیم. زیر دست را نصف کرده ۵ سانت داخل می‌شویم و این ۵ سانت را به مچی و زیر بغل می‌رسانیم و برش می‌زنیم.

کت با نواردوزی

قد کت را روی دولای باز پارچه علامت می‌زنیم (الف- ب). میزان بازی یقه را ۷ به ۲۰ سانت علامت می‌زنیم (ج- د) و برای فرم یقه، بازی یقه را نصف کرده و از نقطه (ج- ه) ۵ سانت از گودی گردن کم کرده و بقیه یقه را هلال می‌کنیم (ب- و)

سجاف:

از نقطه (ج- ه- د- و) و از سرشانه ۵ سانت علامت می‌زنیم تا به صورت هلال سجاف آن را برش می‌زنیم.

پشت:

روی دولای بسته بالاتنه اولیه پشت بادکوب علامت می‌زنیم.

آستین:

قد آستین را منهای ۵ سانت کرده و برای مچی آن عرض ۲۸ تا ۳۰ به بلندی ۸ سانت روی یک لا و روی دولا ۴ سانت می‌باشد.

چین مچی آستین:

بلندی یا طول مچی ۶۰ سانت و عرض آن ۱۲ سانت است.

دوخت:

اول دوخت بالاتنه را کامل کرده بعد نواربندی کرده و سجاف لباس را دوخت می‌کنیم. اول چین دو آستین را دوخت می‌کنیم بعد مچی را وصل کرده و در آخر آستین را وصل می‌کنیم.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :