قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

dvd و cd آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه سیمای خانواده

خرید فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی |09361633010

09359482324 همه روزه به صورت شبانه روزی

پیراهن دخترانه یقه هفت و cd اموزش خیاطی خانم عمرانی

 

پیراهن دخترانه یقه هفت و cd اموزش خیاطی خانم عمرانی

برش جلوی پیراهن:

قد پیراهن را دولای باز (الف- ب) پارچه علامت می‌زنیم و ۸ تا ۶ سانت برای همگرد یقه داخل می‌شویم (الف- ج) (ب- د) و ۵ سانت گودی گردن را داخل می‌شویم. به بازی یقه (م- ن) و سرشانه را ۲+ از نقطه (م- ه) به شیب ۲ سانت علامت می‌زنیم (ه- و) بعد بلندی حلقه را که ۱۵ تا ۱۷ سانت می‌باشد نسبت به سن بچه‌ها علامت زده (و- ز) انتهای بلندی حلقه ۴/۱+ ۴ دور سینه داخل می‌شویم البته از بعد از ۶ تا ۸ سانت همگرد که نقطه (ز) می‌باشد قد بالاتنه جلو را از گوشه گردن پایین آمده که ۲۵ تا ۳۰ سانت می‌باشد که نقطه (ح- ی) می‌باشد و ۱ سانت داخل نمی‌شویم چون می‌خواهیم خط کمر ما چین بخورد ۱۰ سانت به خط کمر اضافه می‌کنیم (ح- ی- ط) و ۱۵ سانت برای بلندی باسن پایین آمده ۴/۱ دور باسن + ۴ سانت بعد از ۶ تا ۸ سانت داخل می‌شویم و این ۱۰ سانت را از خط به پایین پیراهن ادامه داده و به پایین پیراهن ۵ تا ۷ سانت اضافه می‌کنیم (ک- ل) که فون لباس می‌باشد جلو را برش می‌زنیم.

برش پشت پیراهن:

روی دولای بسته می‌باشد (الف- ب) به اندازه قد جلو و گودی گردن ۲ تا ۵ سانت می‌باشد (ج – د) سرشانه را ۲+ کرده (ج- ه) با شیب ۱ سانت (ه- و) و بلندی حلقه را به اندازه جلو که ۱۵ تا ۱۷ سانت می‌باشد علامت می‌زنیم. نقطه (و- ز) انتهای بلندی حلقه را ۴/۱+ ۲ دور سینه می‌باشد. قد بالا تنه را از گوشه گردن پایین آمده برش آن را به اندازه جلو می‌باشد (ج – ی) و ۱۰ سانت از خط کمر اضافه کرده برای چین پشت (ی- ط) که این علامت را به هم وصل می‌کنیم و تا پایین لباس این علامت‌ها را به هم وصل می‌کنیم و ۵ سانت به فون پایین لباس اضافه می‌کنیم.

 

دوخت:

اول سجاف لباس را به لباس دوخت می‌کنیم بعد پایین لباس را چین می‌دهیم تا به اندازه بالا تنه شود بعد آستین آماده شده را به لباس دوخت می‌کنیم.

سجاف:

مانند خود یقه می‌باشد. از طرف یقه به اندازه یقه از طرف سرشانه ۵ سانت و از پایین لباس هم ۵ سانت می‌باشد. سجاف پشت سر هم به همین صورت می‌باشد.

آستین پوفکی:

پارچه را دولا بعد چهار لا کرده قد آستنی ۱۲ تا ۱۵ سانت نسبت به سن بچه‌ها … و گشادی (۱۵ تا ۱۷)+ ۲ سانت جای دوخت (الف- ج) (ب- د)  سانت از طرف چهار لای باز پایین آمده برای کاپ آستین (ج- ه) و از پایین آستین نیز ۲ سانت داخل می‌شویم. (د- و).  برای پایین آستین می‌توانیم بندکی برای دم آستین برش بزنیم ۲/۱+ ۲ دور بازو و به بلندی ۶- ۴ سانت می‌باشد که برای دوخت آن را دولا کرده دم آستین را چین می‌دهیم و تیکه پایین آن را به آستین وصل می‌کنیم و آستین را به لباس دوخت می‌کنیم البته آستین را چین می‌دهیم و بعد دوخت می‌کنیم.

جیب:

بلندی ۱۰ تا ۱۲ سانت به پهنای ۸ تا ۱۰ سانت که از خط کمر ۵ سانت پایین آمده جیب‌ها را دوخت می‌کنیم.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :