قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

dvd و cd آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه سیمای خانواده

خرید فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی |09361633010

09359482324 همه روزه به صورت شبانه روزی

شنل عروس (در دو سایز کوچک و بزرگ) خانم عمرانی

شنل عروس (در دو سایز کوچک و بزرگ) توسط خانم سیما عمرانی
میزان پارچه: ۲ متر با عرض ۱۵۰یا۱۴۰ سایز کوچک، ۳ متر با عرض۱۵۰ سایز بزرگ
الگو و برش: این شنل را می‌توان برای لباس‌های مجلسی، نامزدی و یا عروس استفاده کرد. همچنین این شنل با پارچه‌های پشمی و بوکله، برای محافظت از سرما روی مانتو مورد استفاده قرار می‌گیرد.
پارچه را از قد تا می‌کنیم تا عرض پارچه روی دولای بسته قرار بگیرد، از لبه ترکی cm2 وارد شده و یک خط می‌کشیم تا در هنگام برش، این خط را قیچی بزنیم. از تقاطع خط کشیده شده و دولای بسته پارچه، cm25 به داخل پارچه آمده و بصورت هلال علامتگذاری می‌کنیم تا خط یقه شنل بدست آید. مجدداً از همین زاویه، cm100 داخل پارچه شده و بصورت هلال علامت می‌زنیم و خط پایین شنل حالت گرد داشته باشد، از زاویه پایین شنل، cm25 بالا رفته، از همین زاویه، cm25 روی خط هلال وارد شده و گرد بهم وصل کرده و برش میزنیم. برای خط یقه شنل، cm1 زاپاس گذاشته و هلال بالا و پایین را قیچی می‌زنیم.شما برای تکمیل این اموزش می توانید از مجموعه خیاطی سیما عمرانی نیز استفاده نمایید.


حال برای کلاه شنل، روی دولای بسته cm30 مشخص کرده و یک مستطیل به طول cm50 و به عرض cm30 روی دولای بسته رسم می‌کنیم. از زاویه سمت چپ بالا، cm9 وارد شده، از همین زاویه cm9 پایین آمده و هلال بهم وصل می‌کنیم. همچنین از زاویه سمت راست پایین cm7 بالا رفته و هلال به زاویه سمت چپ پایین وصل می‌کنیم. (خط هلال را طوری می‌کشیم که cm5-4 ابتدا و انتهای این خط، صاف کشیده شود).توصیه می کنیم برای اینکه در این مورد بتوانید بیشتر و حرفه ای تر عمل نمایید حتما از به مجموعه خیاطی خانم عمرانی مراجعه نمایید.
دوخت: ابتدا خط وسط پشت کلاه را می‌دوزیم. سپس وسط خط یقه شنل را پیدا کرده و وسط پشت کلاه را روی این قسمت قرار داده و cm4-3 آن را می‌دوزیم. جلوی خط یقه را به جلوی کلاه وصل کرده و cm4-3 می‌دوزیم. حال میزان اضافی شنل بین این دو دوخت را بطرف پشت پیلی می‌دهیم تا یقه شنل به اندازه کلاه شود و کلاه را به آن می‌دوزیم. این پیلی‌ها سبب می شود که شنل روی سرشانه حالت آزادتری داشته باشد. جلوی شنل را یا سر دوز کرده و یا cm1 تو می‌گذاریم و یا از انواع نوارهای نزئینی، نوار خز، نوار پرو… استفاده کرده و آن را به لبه‌های شنل بست می‌زنیم. در آخر، دو عدد بند را آماده کرده و آن را به پایین کلاه می‌دوزیم تا شنل پوشیدگی بیشتری داشته باشد.
نکته: اگر بخواهیم این شنل را با سایز بزرگ برش بزنیم، به روش گفته شده فقط با اندازه‌های شکل(۲) برش می‌زنیم.شما علاقه مندان به آموزش خیاطی می توانید در سایت ما از آخرین و جدیدترین کارهای خانم سیما عمرانی بازدید نمایید.

 

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :