قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

dvd و cd آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه سیمای خانواده

خرید فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی |09361633010

09359482324 همه روزه به صورت شبانه روزی

تونیک یا کت بلند تزئینی توسط خانم سیماعمرانی

تونیک یا کت بلند تزئینی توسط خانم سیماعمرانی
میزان پارچه: یک متر و بیست برای تونیک – یک متر برای شال
برای خود کت می‌توان از پارچه‌های تریکو، کرپ و ساتن و … استفاده کرد و برای یقه و سرآستین آن نیز از انواع تور تزئینی، لمه، گیپور ظریف و… استفاده می‌کنیم.
الگو و برش: به الگوی بالاتنه تا خط کمر احتیاج داریم (اگر از پارچه‌های کشی استفاده کردیم، باید از الگوی پایه کشی استفاده کنیم). در قسمت پشت الگو، روی خط کمر از وسط پشت cm5/1 وارد الگو شده و به هلال یقه وصل می‌کنیم. روی خط سرشانه از گوشه گردن cm2 داخل شانه رفته، هلال یقه را cm1 پایین آمده و بهم وصل می‌کنیم. در قسمت جلوی الگو، روی خط کمر از وسط جلو cm3 وارد الگو شده، روی خط سرشانه از گوشه کردن cm2 داخل سرشانه شده و بهم وصل می‌کنیم و قسمت هاشور را برش می‌زنیم.شما عزیزالن می توانید با مراجعه به مجموعه کتاب آموزش خیاطی ایشان مسائل فوق را به صورت تکمیلی نیز دنبال نمایید.


دامن: برای تهیه دامن، یک مستطیل روی دولای بسته به عرض قد دامن و به طول اندازه کمرپشت + اندازه کمر جلو + میزان قد دامن آماده می‌کنیم. (اگر از پارچه‌های غیرکشی استفاده کردیم، اندازه۴تا۵ سانتی‌متر به کمر دامن اضافه می‌کنیم).
شال: برای تهیه شال نیز یک مستطیل به عرض cm20 و به طول خط یقه پشت+ خط یقه جلو+ قد دامن + cm10 اضافه (به دلخواه) در نظر می‌گیریم. عرض این مستطیل روی دولای بسته یا دولای باز قرار می‌گیرد و دوخته می‌شود.برای شما علاقه مندان به آموزش خیاطی خانم عمرانی ما در سایت مجموعه کامل ایشان را قرار داده ایم.
دوخت: ابتدا خط مرکزی پشت را دوخته و بالاتنه پشت و جلو را از پهلو و سرشانه بهم وصل می‌کنیم. برای وصل کردن دامن، وسط طول مستطیل را پیدا کرده و از وسط پشت بالاتنه بهم میدوزیم تا میزان اضافه در جلوی لباس قرار بگیرد. جهت وصل کردن شال نیز، cm10 از طول شال را رها کرده، بقیه را به تکه دامن جلو می‌دوزیم و تا هلال یقه پشت ادامه می‌دهیم (بصورت یک لا). دو عدد بند نیز روی کمر از زیر وصل میکنیم. از پارچه یقه، می‌توان برای سر آستین هم استفاده کرد.

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :