قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

dvd و cd آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی در برنامه سیمای خانواده

خرید فیلم های آموزش خیاطی خانم عمرانی |09361633010

09359482324 همه روزه به صورت شبانه روزی

بلوز یقه ایستاده جدا، دکمه یک طرفه توسط خانم عمرانی

بلوز یقه ایستاده جدا، دکمه یک طرفه
میزان پارچه: ۵۰/۱ سانت برای قد لباس حدود cm70
الگو و برش: از الگوی پایه استفاده کرده، در امتداد خط کارور، خط سینه و خط پایین لباس، cm10-9 از الگو خارج شده و بهم وصل می‌کنیم. از گودی گردن یک خط اریب به انتهای ۹ سانت بیرون رفته از کارور می‌کشیم (شکل۱)
این الگو را برای طرف راست لباس استفاده می‌کنیم. برای طرف چپ، فقط به الگوی ساده احتیاج داریم (شکل۲)
هلال یقه جلو را از خط اصلی وسط جلو در الگو اندازه زده و این عدد را بعلاوه هلال یقه پشت در الگو میکنیم.برای اینکه بتوانید در این زمینه به مهارت لازم دست یابید پیشنهاد می کنیم از dvd آموزش خیاطی خانم عمرانی استفاده نمایید.


خطی به طول یقه پشت و جلو در الگو می‌کشیم. از سمت راست cm6-5 بالا رفته و هلال به ۳/۱ طول یقه جلو و پشت وصل می‌کنیم. قسمت هاشور از الگو حذف می‌شود. سپس بلندی یقه را به اندازه cm3 (5/4-4 برای گردن بلند) اندازه زده طوری که در دو طرف این خط، زاویه قائمه بدست بیاید. Cm5/1 از زاویه بالای سمت راست به پایین و به چپ رفته و زاویه بالای جلو یقه را کمی گرد می‌کنیم. در انتها، خط هلال را که به یقه دوخته می‌شود، اندازه زده و میزان اضافه آن را از طرف چپ وسط پشت حذف می‌کنیم. (شکل۳) این خط را روی دولای بسته قرار داده و ۲ بار از این الگو روی پارچه برش می‌زنیم و به یک لایه از آنها لایی می‌چسبانیم. زاپاس این تکه را به روی لایی تا کرده و خط بالای یقه را چرخ می‌کنیم.علاقه مندان به خیاطی اگر دوست دارند از نتدی بسیار راحت و  روان استفاده نمایند می توانند با کمک مجموعه آموزش خیاطی بدون الگو خانم عمرانی به مهم دست یابند.
دوخت: خط سرشانه و پهلو را می‌دوزیم. خط اصلی وسط جلو را روی دو طرف بالاتنه علامت زده، دو لایه یقه را روی هم گذاشته دور تا دور یقه را به غیر از خط پایه یقه می‌دوزیم. یک لایه از خط پایه یقه را از پشت به دور گردن بالاتنه می‌دوزیم، به طوری که یقه لایی خورده، روی لباس قرار بگیرد. زاپاس‌ها را به داخل یقه خوابانده، لایه دیگر خط پایه را روی آن تا زده و خط پایه یقه را می‌دوزیم.
نکته: اگر خواستیم از سرشانه دکمه خور باشد: یک الگوی جلوی کامل در می‌آوریم، سرشانه یک طرف را به ۳ قسمت تقسیم کرده و از گوشه گردن شانه و داخل شده به طرف پایین یک خط مستقیم می‌کشیم.

 

خرید کتاب اموزش خیاطی خانم عمرانیخیاطی سیما عمرانیسیما عمرانی, متد گرلاوین , آموزش خیاطی آقای راوندی

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :